Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Dzień Otwarty 2019 r.

27.02.2019 r. w naszym Liceum odbył się dzień otwarty, który cieszył się dużą frekwencją zarówno kandydatów, jak i ich rodziców. Mieli oni okazję zapoznać się z ofertą naszej szkoły. W jego  ramach odbył się wykład prowadzony przez profesora z Warszawskiej Szkoły Wyższej z siedzibą w Otwocku na temat wyboru zawodu i elementów rozwoju kariery zawodowej.

Przedstawiona została oferta szkoły oraz zasady i harmonogram rekrutacji. Wszyscy zainteresowani zostali zapoznani z warszawskim elektronicznym system rekrutacji dla szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych. Przybyli goście zostali oprowadzeni po szkole, mieli  możliwość skorzystania z usług kosmetycznych i masaży wykonywanych przez uzdolnionych uczniów. W trakcie spotkania został przygotowany słodki poczęstunek, w czasie którego uczniowie naszej szkoły odpowiadali chętnie na wszystkie zadane im pytania. Społeczność naszej szkoły uważa dzień otwarty za zakończony sukcesem.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

 

dz1