Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Filmik promujący szkołę 2021

Szkoła to tak naprawdę uczniowie. Nie chcemy więc reklamować „placówki”. Celem naszej promocji jest umożliwienie Wam tego, co w tych trudnych czasach jest prawie niemożliwe. Spróbujemy ułatwić Wam poznanie naszych uczniów. Dlatego nasz filmik to nie jest profesjonalny materiał przygotowany przez zawodowców. To od początku do końca dzieło naszych licealistów. Nie tylko przygotowali materiały, ale też zmontowali, podłożyli muzykę. Ten film świadczy o nich. Jesteśmy z nich bardzo dumni, staramy się dostrzegać ich talenty, umożliwiać rozwój. Zobaczcie, jak różnorodne mają pasje i zainteresowania. A o nas opowiedzą absolwenci. Tak jak owoce świadczą o drzewie, tak oni są żywym świadectwem naszej pracy. Posłuchajcie, jak sobie radzą, gdzie studiują i jak nas wspominają.

LICZY SIĘ PRZECIEŻ KONKRET.

https://youtu.be/8cDFuzerwHU

 

Dodaj komentarz