Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Instrukcja logowania do elektronicznego systemu rekrutacji

Drodzy Ósmoklasiści

Rok szkolny 2024/2025

15 maja br. od godz. 8.00 pod adresem: warszawa.edu.com.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system wspomagania rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025. Do 29 maja 2024 r. do godz. 15.00 macie czas na założenie konta i wprowadzenie swoich preferencji, jednak zachęcamy, żeby nie zostawiać tego na ostatni dzień.

Przygotowaliśmy dla Was skróconą instrukcję logowania do elektronicznego systemu rekrutacji. Opiera się ona na zeszłorocznych kartach systemu logowania. Mamy nadzieję, że kolejne strony w tegorocznym systemie elektronicznej rekrutacji niewiele różnią się od zeszłorocznych i ta ściągawka będzie dla Was ułatwieniem.

W razie problemów możecie kontaktować się z nami pisząc zapytania przez szkolny fanpage

Zespół Szkół im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

lub przez Messenger

Rekrutacja – LO Sendlerowa

Kliknij w link poniżej, żeby zobaczyć instrukcję:

Logowanie do elektronicznego systemu rekrutacji. 

Dodaj komentarz