Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Jasełka w GOKu

W niedzielę, 11 stycznia 2015 roku, o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury uczniowie naszego Liceum wystawili dla mieszkańców Tarczyna jasełka. Sala była pełna gości, nie tylko dzieci i ich rodziców! Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Starostwa  Powiatowego w Piasecznie, a więc organu prowadzącego naszą Szkołę. Gościliśmy Panią Katarzynę Paprocką, Członka Zarządu Powiatu, Pana Marcina Albinowskiego, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu, oraz Radnych powiatowych, Panią Joannę Pająkiewicz i Pana Kazimierza Porębskiego.

Przedstawienie nagrodzone zostało brawami, bo kolejny raz pokazaliśmy wszystkim, że potrafimy;)

Więcej zdjęć w zakładce galeria…

 

aaa12q aaasqw1 aaaww aaazq1 aaq12 aaq1112 aaqw12 asqw1