Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Klasa 2 – medialna i geograficzno-językowa

SZKOLNY  ZESTAW  PODRĘCZNIKÓW

DLA  LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W TARCZYNIE

(po 8 klasie ) w roku szkolnym 2020/2021

L.p. Przedmiot Kl IIB geograficzno-językowa Kl IIB medialna
1 język polski 

 

 

Język polski 2 cz.1 i cz.2  Sztuka wyrazu, podręcznik do liceum i technikum, zakres podstawowy i rozszerzony, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe; D.Dąbrowska, B Kapela-Bagińska, E.Prylińska, C.Ratajczak, A.Regiewicz, T.Zieliński Język polski 2 cz.1 i cz.2  Sztuka wyrazu, podręcznik do liceum i technikum, zakres podstawowy i rozszerzony, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe; D.Dąbrowska, B Kapela-Bagińska, E.Prylińska, C.Ratajczak, A.Regiewicz, T.Zieliński
2 język angielski Wyd. Oxford  VISION 3 Wyd. Oxford  VISION 3
3 język niemiecki Welttour 2 , podręcznik do j.niemieckiego, Wyd. Nowa Era, Sylwia Mróz-Dwornikowska Welttour 2 , podręcznik do j.niemieckiego, Wyd. Nowa Era, Sylwia Mróz-Dwornikowska
4 Matematyka  Prosto do matury 2, zakres podstawowy, Wyd. Nowa Era, M.Antek, K.Belka, P.Grabowski Prosto do matury 2, zakres podstawowy, Wyd. Nowa Era, M.Antek, K.Belka, P.Grabowski
5 wiedza o społeczeństwie W centrum uwagi 2, podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla Liceum i Technikum, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era W centrum uwagi 2, podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla Liceum i Technikum, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era
6 Historia  Poznać przeszłość 2, podręcznik do historii dla Liceum i Technikum, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era, + karty pracy ucznia 2 Zrozumieć przeszłość 2, Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony, + maturalne karty pracy ucznia 2
7 Geografia Oblicza geografii 2 + karty pracy + atlas, zakres rozszerzony, Wyd.Nowa Era Oblicza geografii 2 + karty pracy + atlas, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era
8 biologia  Biologia na czasie 2, podręcznik dla Liceum i Technikum, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era, A.Helmin, J.Holeczek Biologia na czasie 2, podręcznik dla Liceum i Technikum, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era, A.Helmin, J.Holeczek
9 Fizyka  Odkryć fizykę 2,  zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era, M.Braun, W.Śliwa Odkryć fizykę 2,  zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era, M.Braun, W.Śliwa
10 Chemia   Ten sam co w klasie 1     To jest chemia 1, podręcznik ze zbiorem zadań dla Liceum i Technikum, Chemia ogólna i nieorganiczna, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era, R.Hassa, A.Mrzigod, J.Mrzigod Ten sam co w klasie 1     To jest chemia 1, podręcznik ze zbiorem zadań dla Liceum i Technikum, Chemia ogólna i nieorganiczna, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era, R.Hassa, A.Mrzigod, J.Mrzigod
11 Informatyka  Informatyka 2, zakres podstawowy, WSiP, W.Jochemczyk, K.Olędzka Informatyka 2, zakres podstawowy, WSiP, W.Jochemczyk, K.Olędzka
12 podstawy przedsiębiorczości  Podstawy przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych, Wyd.Nowa Era, Z.Makuła, T.Rachwał  Podstawy przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych, Wyd.Nowa Era, Z.Makuła, T.Rachwał
13 Religia   Być świadkiem zmartwychwstałego w kościele, Wydawnictwo Katechetyczne   Być świadkiem zmartwychwstałego w kościele, Wydawnictwo Katechetyczne
14 Zajęcia artystyczne ——————
15 Młodzi odkrywcy – zajęcia rozwijające zainteresowania z geografii —————————-

 

 

Dodaj komentarz