Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Klasa 3 medialna/geograficzna

SZKOLNY  ZESTAW  PODRĘCZNIKÓW

DLA  LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W TARCZYNIE

(po 8 klasie ) w roku szkolnym 2021/2022

L.p. Przedmiot Kl III B medialna Kl III B geograficzno-językowa
1 język polski Język polski 3 cz.1 i cz.2  Sztuka wyrazu, podręcznik do liceum i technikum, zakres podstawowy i rozszerzony, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe; D.Dąbrowska, E.Prylińska, C.Ratajczak, A.Regiewicz Język polski 3 cz.1 i cz.2 Sztuka wyrazu, podręcznik do liceum i technikum, zakres podstawowy i rozszerzony, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe; D.Dąbrowska, E.Prylińska, C.Ratajczak, A.Regiewicz
2 język angielski Wyd. Oxford  VISION 4 Wyd. Oxford VISION 4
3 język niemiecki Welttour Deutsch 3 , podręcznik + zeszyt ćwiczeń do j.niemieckiego, Wyd. Nowa Era, Sylwia Mróz-Dwornikowska Welttour Deutsch 3 , podręcznik + zeszyt ćwiczeń do j.niemieckiego, Wyd. Nowa Era, Sylwia Mróz-Dwornikowska
4 Matematyka Prosto do matury 3, zakres podstawowy, Wyd. Nowa Era, M.Antek, K.Belka, P.Grabowski Prosto do matury 3, zakres podstawowy, Wyd. Nowa Era, M.Antek, K.Belka, P.Grabowski
5 Historia Zrozumieć przeszłość 3, Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony,Wyd. Nowa Era + maturalne karty pracy ucznia Zrozumieć przeszłość 3, Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy,Wyd. Nowa Era + maturalne karty pracy ucznia
6 Geografia Oblicza geografii 3 Podręcznik do geografii dla Liceum i Technikum + karty pracy + atlas, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era Oblicza geografii 3 Podręcznik do geografii dla Liceum i Technikum + karty pracy + atlas, zakres rozszerzony, Wyd.Nowa Era
7 biologia Biologia na czasie 3, podręcznik dla Liceum i Technikum, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era, A.Helmin, J.Holeczek Biologia na czasie 3, podręcznik dla Liceum i Technikum, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era, A.Helmin, J.Holeczek
8 Chemia To jest chemia 2, podręcznik dla Liceum i Technikum, Chemia organiczna, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era, To jest chemia 2, podręcznik dla Liceum i Technikum, Chemia organiczna, zakres podstawowy, Wyd.Nowa Era,
9 podstawy przedsiębiorczości Podstawy przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych, Wyd.Nowa Era, Z.Makuła, T.Rachwał Podstawy przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych, Wyd.Nowa Era, Z.Makuła, T.Rachwał
10 Religia
11 Zajęcia artystyczne
12 Młodzi odkrywcy

 

 

Dodaj komentarz