Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Klasa 4 medialna/geograficzna

SZKOLNY  ZESTAW  PODRĘCZNIKÓW

DLA  LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W TARCZYNIE

 w roku szkolnym 2022/2023

L.p. Przedmiot Kl IV B medialna Kl IV B geograficzno-językowa
1 język polski Język polski 4 cz.1 i cz.2  Sztuka wyrazu, podręcznik do liceum i technikum, zakres podstawowy i rozszerzony, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe; D.Dąbrowska, E.Prylińska, C.Ratajczak, A.Regiewicz Język polski 4 cz.1 i cz.2 Sztuka wyrazu, podręcznik do liceum i technikum, zakres podstawowy i rozszerzony, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe; D.Dąbrowska, E.Prylińska, C.Ratajczak, A.Regiewicz
2 język angielski Repetytorium do szkół ponadpodstawowych. Poziom podstawowy  i rozszerzony. M.Rosińska,L.Edwards, M.CichmińskaWyd. Macmillan Repetytorium do szkół ponadpodstawowych. Poziom podstawowy  i rozszerzony. M.Rosińska,L.Edwards, M.CichmińskaWyd. Macmillan
3 język niemiecki Welttour Deutsch 4, podręcznik, Wyd. Nowa Era, Sylwia Mróz-Dwornikowska Welttour Deutsch 4, podręcznik, Wyd. Nowa Era, Sylwia Mróz-Dwornikowska
4 Matematyka Prosto do matury 4, zakres podstawowy, Wyd. Nowa Era, M.Antek, K.Belka, P.GrabowskiTeraz matura; Vademecum, poziom podstawowy, Wyd.Nowa Era Prosto do matury 4, zakres podstawowy, Wyd. Nowa Era, M.Antek, K.Belka, P.GrabowskiTeraz matura; Vademecum, poziom podstawowy, Wyd.Nowa Era
5 Historia Zrozumieć przeszłość 4, Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony, Wyd. Nowa Era Poznać przeszłość 4, Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy, Wyd. Nowa Era + karty pracy ucznia
6 Geografia Oblicza geografii 4 Podręcznik do geografii dla Liceum i Technikum + Maturalne karty pracy + atlas, zakres rozszerzony, Wyd.Nowa Era
7 Biologia
8 Chemia
9 Podstawy Przedsiębiorczości
10 Religia Być świadkiem zmartwychwstałego w rodzinie, Wydawnictwo Katechetyczne
11 Zajęcia artystyczne
12 Młodzi odkrywcy

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz