Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” – relacje uczniowskie

  Oto relacja Ucznia naszego Liceum z Narodowego Czytania „Przedwiośnia”:
„28. września wybraliśmy się na bardzo intrygujące wydarzenie, organizowane przez Bibliotekę Publiczną w Tarczynie – Narodowe Czytanie. Event odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie, mi najbardziej spodobał się fragment czytany przez Panią Burmistrz – Barbarę Galicz. Jednak bez wątpienia gwiazdą tego spotkania został ks. Jarosław Śledź. Bardzo cieszę się, że organizowane są tego typu wydarzenia. Dzisiejsze spotkanie zdecydowanie zachęciło mnie do częstszego sięgania po klasyczne powieści. Jestem przekonany, że większość osób uczestniczących w tym wydarzeniu również przekona się do starszych książek, które naprawdę potrafią być ciekawe.”
DSC03782
DSC03754
DSC03722