Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Narodowe Święto Niepodległości

W tym roku szkolnym do obchodów Święta Niepodległości młodzież, pod okiem nauczycieli przygotowywała się od dłuższego czasu, a to za sprawą projektu: Tworzymy gazetę „Monitor Tarczyna”, która w całości miała być poświęcona rysowi historycznemu Tarczyna związanemu z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. W prace nad gazetą były zaangażowane wszystkie klasy. Każda z nich miała do opracowania jeden artykuł do gazety. Nad całością czuwała Pani Anna Krupa. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy młodzieży za tak rzetelne podejście do tematu i wielkie zaangażowanie.

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pana Alfreda Kohna dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie za wydanie naszej gazety.

Monitor Tarczyna nr1-1