Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Przyspieszone kursy do egzaminów maturalnych

W dniu 27.01.2023 r., Starosta Piaseczyński Pan Ksawery Gut podpisał porozumienie o współpracy w obszarze działań edukacyjnych polegających na ułatwieniu młodzieży dostępu do nowoczesnych materiałów edukacyjnych przygotowujących do egzaminu maturalnego z Lecturus Sp. z o. o. spin-off Uniwersytetu Warszawskiego oraz Fundacją Miasto.

Celem porozumienia jest wspieranie działań edukacyjnych poprzez umożliwienia młodzieży dostępu do kursów  przygotowujących uczniów do egzaminu maturalnego z języka polskiego, matematyki oraz  języka angielskiego.
Podpisanie porozumienia umożliwia skorzystanie z preferencyjnych stawek za kursy (zniżka dla mieszkańców powiatu – 70 % za jeden kurs od ceny wyjściowej 875 zł). Nabywcą kursów są bezpośrednio mieszkańcy – młodzież oraz rodzice.
Dnia 30 stycznia br, startuje „kurs przyspieszony” – 25 lekcji (45 min) 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych 17:00-21:00
Po wpisaniu kodu pocztowego (05-500) na stronie https://sklep.lecturus.pl/maturzysta otrzymuje dostęp do zakupu kursu po preferencyjnej cenie.
D0D03285-05DC-4AB5-8A47-2F7A55D0799D