Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Szkolny Dzień Sportu

        We wtorek 30 maja 2017 r., jak co roku odbył się Szkolny Dzień Sportu pod hasłem „Sport łączy Nas”, w którym wzięła udział cała społeczność szkolna. W klimat rywalizacji sportowej wprowadziło młodych ludzi przemówienie p. Dyrektora podczas otwarcia imprezy oraz profesjonalna sportowa rozgrzewka, która była pierwszym elementem ruchowym tego dnia.

       Następnie uczniowie wzięli udział w rywalizacji sportowej – drużynowej, w której mogli się sprawdzić w takich konkurencjach jak np.: bieg w parach z piłką, bieg w workach, bieg z taczką i jajkiem, przeciąganie liny. Każda konkurencja dostarczała wiele radości i uśmiechu. Wszyscy bawili się doskonale. Rywalizację drużynową wygrała klasa II – serdecznie gratulujemy, w nagrodę otrzymała ogromny tort dla wszystkich członków drużyny.

           Po zakończeniu eliminacji drużynowych, przyszedł czas na wielobój sportowy – rywalizację indywidualną. Uczniowie rywalizowali w łucznictwie, odbijaniu paletką piłeczki na czas, konkurencjach siłowych i zręcznościowych. Zwycięzcy wieloboju oraz najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali wspaniałe nagrody.

      W wolnych chwilach wszyscy mogli ugasić pragnienie w punkcie z napojami zasponsorowanymi przez zakład Pepsi z Michrowa.

            Podsumowaniem dnia było wręczenie zwycięzcom nagród ufundowanych przez Radę Rodziców i firmę Rowiński-Wajdemajer z Piaseczna.

     DSCN7910 DSCN7920 DSCN7930 DSCN7934 DSCN7939 DSCN7945 DSCN7959 DSCN7985 DSCN7996 DSCN8015 DSCN8026 DSCN8053 DSCN8056 DSCN8068 DSCN8100 DSCN8106 DSCN8113