Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Wirtualna Rada Pedagogiczna

Szkoła to przede wszystkim uczniowie, ale jej ofertę edukacyjną, jej atmosferę buduje grono pedagogiczne. To od tych ludzi zależeć będzie, czy liceum zapisze się w Waszych sercach. My jesteśmy przekonani, że dzięki naszej kadrze tak właśnie się stanie. Szczycimy się od lat stałym, świetnie przygotowanym i bardzo sympatycznym zespołem ludzi, którzy w pracę wkładają serce i dzięki temu osiągają świetne efekty. Nasi nauczyciele przede wszystkim potrafią słuchać, ale z mówieniem też sobie radzą. "</p

Dyrektor Jacek Marzec

Biologia, Chemia Hanna Dębska

Język polski, Zajęcia artystyczne Justyna Kołacińska

Język polski Anna Krupa

Język angielski Sylwia Hetman

Język angielski Ilona Paprocka

Język niemiecki Karolina Szymanowicz

Matematyka Aneta Krakowiak

Wychowanie fizyczne, Korektywa Marcin Skwira

Religia ks. Markos Płoński

Psycholog Daria Szymanowicz

Dodaj komentarz