Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Zajęcia z zakresu preorientacji zawodowej

     Naszą szkołę charakteryzuje nie tylko cudowna atmosfera, ale też atrakcyjne zajęcia, w których możemy uczestniczyć po lekcjach.
     I tak w czwartek odwiedziła nas Pani Monika Rzepka, która pracuje w przedsiębiorstwie Dr. Ireny Eris. Przybliżone zostały nam etapy pracy, specyfikacja i wiele innych ciekawostek związanych z tą branżą.
    Prezentacja zainteresowała wszystkich uczniów, każdy znalazł coś dla siebie. Dowiedzieliśmy się, że firma Dr. Ireny Eris to działalność obejmująca swym zasięgiem  ogromną skalę, to nie tylko świat kosmetyków. Wręcz przeciwnie, przedsiębiorstwo prowadzi zawiłe i skomplikowane serie badań, wszystko ma tam swoje miejsce i czas. Sama pani dr. Irena jest nie tylko dyrektorem, ale uczestniczy we współtworzeniu najnowszych trendów, to spod jej oka wychodzą kosmetyki cechujące się renomą, wysoką jakością i skutecznością.
    To  było niesamowite przeżycie, móc poznać tajniki produkcji kosmetyków z perspektywy osoby, która zajmuje się tym na co dzień. Prezentacja i wyczerpujące wyjaśnienia prowadzącej  pomogły wielu uczniom, znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące procesu powstawania kosmetyków.
Serdecznie dziękujemy Pani Monice Rzepce za przybycie do naszej szkoły.
Kamila, kl. II.