Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Zapraszamy na Dzień Otwarty

Szanowni Rodzice, Drodzy Ósmoklasiści

UWAGA !!!

Nastąpiła zmiana terminu dnia otwartego z 5.04 na 4.04. W związku z ogłoszonym dniem otwartym w drugiej szkole średniej w Tarczynie w tym samym terminie, jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu naszego dnia otwartego. Podjęliśmy taką decyzję, aby dać szansę uczniom z Tarczyna odwiedzenia naszej szkoły. Bardzo przepraszamy za zamieszanie i zmianę terminu.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w dniu 4 kwietnia 2022 r., który rozpocznie się o godzinie 17:00

 

W tym dniu będzie okazja, aby nie tylko dowiedzieć się o ofercie edukacyjnej szkoły, ale też spotkać się z nauczycielami i uczniami, porozmawiać o tym co dzieje się w szkole oprócz nauki, zadać pytania na interesujące Was tematy oraz poczuć klimat naszej szkoły.