W naszej szkole psychologiem jest

mgr Daria Szymanowicz

Gabinet psychologa znajduje się na pierwszym piętrze w budynku głównym.

Godziny pracy:

Poniedziałek   8:00 – 12:30

Czwartek   8:00 – 12:30

Nazywam się Daria Szymanowicz.

Od 7 lat jestem psychologiem – pracującym z młodzieżą – borykającą się z różnymi problemami. (problemy z prawem, samooceną, depresją, myślami – nie dającymi spokoju, samookaleczeniem, fobiami, lękami czy odrzuceniem). Jestem tu po to – byś poczuł/poczuła się lepiej….

Największą wartością w pracy z drugim człowiekiem dla mnie jest możliwość spotkania się w autentycznej relacji „Ja-Ty” i towarzyszenie Ci w drodze pokonywania trudności, rozwijania się oraz wprowadzania satysfakcjonujących zmian w życiu.

Niejednokrotnie osoby, które umawiają się ze mną na konsultacje, zgłaszają potrzebę pomocy, chcą ulgi, chcą aby było inaczej/ lepiej. Chcą często szybkiej zmiany lecz nie wiedzą, co i jak dalej mają robić albo też co to „inaczej” lub „lepiej” dla nich tak naprawdę znaczy i czy w ogóle rozmowa ma sens. Przytaczam im wtedy słowa Martina Luther’a King’a: „Nie musisz widzieć całej drogi, po prostu zrób pierwszy krok”– przyjdź – porozmawiajmy, daj sobie szansę, na podzielenie się tym, co boli, przeszkadza lub czego Ci brakuje. Razem, w dialogu ze mną będziesz mógł/mogła poszukać swoich potrzeb i możliwości ich realizacji.

Informacje dla Rodziców i Uczniów

Oddział dzienny psychiatryczny rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży

ul. Szkolna 20 05-500 Piaseczno, tel. 576 477 700.

Więcej informacji

Pomoc psychiatryczna Warszawa. Punkt Zgłoszeniowo – Koordynacyjny pomaga pacjentom całą dobę

Więcej informacji

Alians przeciw depresji – powiat piaseczyński

Program wsparcia dla osób z niepełnosprawnością oraz dla ich rodziny/ opiekunów z powiatu piaseczyńskiego już wystartował.

Więcej informacji

Jeśli potrzebujesz pomocy skorzystaj z usług specjalisty lub zadzwoń:

Numery telefonów, gdzie możesz uzyskać pomoc.