Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

Wizyta Poisona 777 w naszej szkole

W poniedziałek do naszej szkoły przybył niesamowity gość. Na pierwszy rzut oka – zwykły człowiek, ale po przekazaniu swojej historii mogliśmy odkryć jego wnętrze i poznać to ,jakim jest dobrym człowiekiem, mającym na celu pomaganie Nam Młodym, ale nie tylko. Przedstawił się nam jako Piotrek (Poison 777) i przybliżył swoją historię z uzywkami. Przybył do nas z programem profilaktycznym pt. „JEDNO ŻYCIE”. Z rozmow z rówieśnikami mogłam wnioskować, że w większości z Nas zostawił duży odlamek tego ,co chciał przekazać. Wszystkich nas złapał za serca. Prócz opowiedzenia swojej historii byliśmy naocznymi świadkami jego twórczości, usłyszeliśmy wiele utworów. Takim, który mi zapadł w głowie był ” Pierwszy wdech” z cudownym teledyskiem. Każda jego piosenka coś przekazuje, widać, że wkłada w to całe swoje serce. Pomyśleć by można, że to kolejny nudny wykład o tym, aby nie spożywać narkotyków i innych substancji, nic bardziej mylnego. Pan Piotrek to osoba o wielkim sercu, która swoją historia mam nadzieję ustrzeże wielu z nas przed sięgnięciem po takie środki. Oby więcej takich ludzi.

 

Kamila, kl. II.