Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie

V rajd integracyjny uczniów naszej szkoły

       6 października 2018 roku odbył się V rajd integracyjny, który miał na celu poznanie  się uczniów z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej. Rajd trwał od godziny 9.00 do 13.00.
      Na początku odbyły się zajęcia przygotowane przez panią pedagog. Najpierw uczniowie klasy drugiej i trzeciej zostali poproszeni o zaprezentowanie swojej sylwetki, później pierwszoklasiści uformowani w okręgu opowiadali o sobie. Następnym zadaniem był łańcuch, który nastroił wszystkich do świetnej zabawy.
     Kolejne konkurencje przygotował pan Marcin Skwira, nauczyciel wychowania fizycznego. Najpierw wszystkie klasy grały w zbijaka, potem odbyły się zawody w rzutach do kosza, w przeciąganiu liny, układaniu puzzli na czas.
     Na sam koniec przewidziano konkurencje także dla nauczycieli, którzy nie mieli szans w starciu z uczniami w rywalizacji, polegającej na trafieniu piłki do kosza. Dlatego też wykonywali karne przysiady. Udało im się natomiast cudem wygrać zawody w przeciąganiu liny.
     Spotkanie integracyjne zakończyły kalambury pokazywane przez nauczycieli, po czym nadeszła najbardziej wyczekiwana przez wszystkich chwila, a mianowicie ogłoszenie wyniku, która klasa zdobyła najwięcej punktów w konkurencjach. V rajd integracyjny wygrała klasa druga, a w nagrodę otrzymała pyszny tort oraz przechodni puchar. Spotkanie zwieńczyło wspólne jedzenie pieczonych kiełbasek.
    Był to niezwykły czas, za który dziękujemy organizatorom – naszym Rodzicom i Wychowawcom (szczególnie pani Sylwii, pani Monice i panu Marcinowi).
Karina, kl. I
rajd111 rajd10 rajd9 rajd8 rajd7 rajd5 rajd4 rajd3 rajd2 rajd1